Zastanawiałaś Się Kiedyś, Co Się Stanie, Jeśli Nie Schudniesz?

co jeżeli nie zrzucisz nadwagiLudzie odchudzają się z wielu powodów. Najbardziej do odchudzania motywuje to, że zaczniemy lepiej wyglądać i poczujemy się pewniej w swojej skórze. Niestety zrzucenie kilku zbędnych kilogramów wcale nie jest takie proste. Znam wiele osób, które chcą schudnąć, ale nie robią nic w tym kierunku.

Zbyt dużo osób za szybko się poddaje i nie udaje im się osiągnąć wymarzonej wagi. Ja mogę się przyznać, że walczyłam z nadwagą prawie 10 lat. Przez pierwsze pięć lat udało mi się zrzucić niewiele, choć próbowałam chyba wszystkich możliwych metod.

Były takie momenty, kiedy miałam dość. Chciałam to wszystko rzucić i przestać zwracać uwagę na to, jak wyglądam.
Po pięciu latach stał się chyba cud. Udało mi się schudnąć 36 kg w ciągu niecałych czterech miesięcy. Na początku w ogóle nie mogłam uwierzyć, że to możliwe. Teraz utrzymuję stałą wagę i wcale się nie głodzę ani nie robie niczego, co przeszkadzałoby mi w cieszeniu się życiem.

Pewnie zastanawiasz się, co takie się stało, że doszło do takiego przełomu w moim odchudzaniu. Domyślam się tego, ale chce się tym podzielić z Tobą dopiero za chwilkę.

Czasami zadaje sobie pytanie, czy było warto? Czy dobrze zrobiłam poświęcając 5 lat swojego życia żeby osiągnąć taki efekt? Zawsze odpowiadam, że tak. Dzięki temu odzyskałam radość życia i czuje się dużo szczęśliwsza.

Jeśli mi udało się dokonać czegoś takiego, to Ty też dasz radę. Nie przejmuj się tym, że dotychczas wypróbowałaś wszystkiego i nic Ci nie pomogło pozbyć się zbędnych kilogramów.

Najważniejsze Jest To, Żebyś Była Zmotywowana

Bez tego nic nie uda Ci się osiągnąć.

Zobacz ile odchudzanie przynosi korzyści, dzięki niemu:

Twój organizm będzie lepiej funkcjonował,

Masz mniejsze szanse żeby dostać zawału, albo mieć problemy z ciśnieniem,

Poczujesz się bardziej kobieco,

Będziesz miała większą pewność siebie,

Twój partner uzna Cię za bardziej atrakcyjną kobietę,

To jest tylko kilka powodów dla których warto zrzucić tych kilka zbędnych kilogramów.

Jeśli znowu nie będziesz walczyła z nadwagą, to będziesz miała problemy z cholesterolem, który znacząco przyczynia się do wystąpienia zawału.

Nie wiem, czy wiesz, ale ludzie otyli częściej chorują: kobiety na raka macicy i jajników, a mężczyźni na raka prostaty i odbytnicy.

Poza tym osoby otyłe często chorują na cukrzycę typu II. Badania wykazują bezpośrednie połączenie cukrzycy z nadmiarem kilogramów. Ludzie który dużo ważą, mają zazwyczaj problemy z prawidłową produkcją insuliny. To stąd często bierze się początek cukrzycy.

Otyłość również może wpływać na chrapanie w nocy, oraz doprowadzić do bezdechu sennego, który jest bardzo niebezpieczny.

No i nieuniknione jest to, że osoby, które dużo ważą będą miały poważne problemy ze stawami.

To tylko nieliczne dolegliwości, które dosięgają osób, mających zbyt dużo kilogramów. Jeśli chcesz tego wszystkiego uniknąć, to powinnaś zacząć się odchudzać już dzisiaj.

Nie wspomnę o tym, że wszystkie choroby negatywnie wpływają na nasz stan psychiczny. Mężczyźni nie będą na Ciebie patrzeć z zaangażowaniem i poczujesz się przez to mniej atrakcyjna. A jeśli wejdziesz w ubrania, o których wcześniej mogłaś tylko pomarzyć i zobaczysz zainteresowanie i podziw w oczach otaczających Cię mężczyzn, to na pewno poczujesz się dużo lepiej. Zaczniesz się po prostu podziwiać i kochać.

Wyobraź sobie, że jesteś chuda i zgrabna, w co byś się ubrała? W jaki sposób w Twojej wyobraźni patrzą na Ciebie kobiety a w jaki mężczyźni?

Tego wszystkiego możesz doświadczyć na własnej skórze, jeśli tylko podejmiesz decyzje o odchudzaniu.

Sama oceń, czy warto?

Jeśli nie czytałaś jeszcze artykułu o nadmiernym apetycie, to koniecznie musisz to zrobić.

Jeśli próbowałaś już wszystkiego i nie udało Ci się schudnąć ani kilograma, to mam dla Ciebie dobrą nowinę. Ja odchudzałam się przez 5 lat i w końcu mi się udało. Jeśli ja dałam radę, to Ty też możesz mieć szczupłą i zgrabną sylwetkę. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak tego dokonałam, to sprawdź poniższy link:

jak schudnąć ebook

Leave a Comment

Previous post:

Next post: